amc_logo AMC Martin, s.r.o.
Bezručova 10
036 01  Martin
api_logo                                                                 
nextprev

O AMC Martin

Kontakt

  

AMC Martin, s.r.o.
Bezručova 10
036 01  Martin

 

Ivan Gregor

tel.: 0903 803 638

 

Jaroslav Turcer 
tel.: 0903 137 297

 

Mariana Paholová
tel.: 0903 588 708 

 

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
facebook:  tu.

O AMC Martin

AMC Martin, s.r.o. zabezpečuje v spolupráci s Asociáciou telesne postihnutých motoristov SR (ATPM SR) program pomoci telesne postihnutým. Prostredníctvom širokej ponuky úprav automobilov pre ťažko telesne postihnutých ( ŤTP ) prispieva k zdokonaleniu ich začlenenia sa do spoločnosti a skvalitňuje život nie len telesne postihnutým, ale aj ich rodinám.

Hlavné oblasti, s ktorými sa firma AMC Martin zaoberá sú: úpravy aut pre ťažko telesne postihnutých občanov, dostavby automobilov pre invalidov, dostavby automobilov v II. stupni pre občanov s obmedzenou mobilitou, úpravy vozidiel pre invalidov. 

Ďalej je to poradenstvo pri vybavovaní financiíí, príspevkov, sprostredkovávanie nadácií, poradenstvo pri výbere vhodného automobilu pre imobilných občanov. Poradenstvo pri hľadaní riešení mobility pacientov s ťažkým telesným postihnutím, pri riešení problémov imobility pacientov v bdelej kóme, manipuláciu s telesne postihnutými a podobne.

Úpravami áut pre zdravotne telesne postihnutých ( ZTP ) sa firma zaoberá od roku 1999 a vlastní všetky potrebné oprávnenia a certifikáty k montovaným zariadeniam a k ich montáži.