amc_logo AMC Martin, s.r.o.
Bezručova 10
036 01  Martin
api_logo                                                                 
nextprev

Kontakt

  

AMC Martin, s.r.o.
Bezručova 10
036 01  Martin

 

Ivan Gregor

tel.: 0903 803 638

 

Jaroslav Turcer 
tel.: 0903 137 297

 

Mariana Paholová
tel.: 0903 588 708 

 

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
facebook:  tu.

Partneri

Velcon

Schodiskové výťahy, bezbariérové prístupy, výťahy pre imobilných, plošiny pre imobilných, zdvíhacie zariadenia, zdviháky pre imobilných

 

www.velcon.sk

corner-logo-text

 

AV Mobilita, s.r.o.

Chránená dielňa AVMobilita s.r.o. zabezpečuje komplexnú starostlivosť o zdravotne a telesne postihnutých občanov (motoristov i nemotoristov), so zámerom zlepšenia ich časových a mobilných podmienok. Predajný a výstavný salón AV Mobilita sa nachádza aktuálne v Holíči (cca. 80 km od Bratislavy, smer Brno) a poskytuje svojim návštevníkom komplexné predajné a servisné služby, predaj vozidiel, prestavby a úpravy vozidiel,  prvú pomoc na cestách, legislatívne poradenstvo, prevoz zdravotne postihnutých občanov na základe dohody a momentálnych možností či náhradné plnenie pre firmy. Pravidelne organizuje a zúčastňuje sa podujatí pre zdravotne postihnutých občanov, v rámci celej SR. Chránená dielňa AV Mobilita získala za rok 2009 Špeciálne ocenenie Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR za integráciu zdravotne postihnutých občanov do pracovného procesu a bola nominovaná na ocenenie Via Bona Slovakia 2009 v kategórii Cena za zodpovedný prístup k zamestnancom.

 

Najnovšie získal projekt AV Mobilita, s.r.o. prestížne ocenenie Európskej komisie - Európsku cenu za podporu podnikania v kategórii zodpovedné podnikanie. Hlavným zámerom projektu je predovšetkým integrácia zdravotne postihnutých občanov do pracovného procesu, prostredníctvom vytvorenia špecializovaných chránených dielní.


www.avmobilita.sk

 

 

 

 

avmobilita logo skoda handy